א’ - ה’ : 18:00 - 09:00

04-8122051

משלוחים חיפה והסביבה

צריכים עזרה לגביי ההזמנה?

השאירו פרטים ואנחנו נחזור אלכם במהירות האפשרית

הזמינו עכשיו דגים קפואים או טרים כל יום

או התקשרו

04-8122051

להזמנת דגים אלכם הביתה

הגעתם למקום הכי נכון בחיפה לקנות דגים טרים

הזמינו עכשיו דגים קפואים או טרים כל יום
משלוח דגים עד הבית

הגעתם למקום הכי נכון בחיפה לקנות דגים טרים

רגע לפני שאתם קונים דגים קפואים או טרים הכי חשוב לבבחור במקום הכי נכון

אין ספק כי משלוח דגים עד הבית מאפשר לאנשים רבים להתפנות אל העיסוקים החשובים שלהם. זאת מפני שבאותו הזמן, חנויות מקצועיות כמו "דגי הקיבוצים – רמת ספיר", ידאגו לאריזה ומשלוח של הדגים שאתם בחרתם. "דגי הקיבוצים" הינה חנות אשר פועל בחיפה זה משנת 1995, ועד היום מקפידה על איכות ומקצועיות בכל היבטי פעולתה. כך שגם בשעה שאנו נספק את הדגים הנחוצים לכם עד לבית, אנו מקפידים לשמור על התנאים הנאותים. זאת מתוך מטרה לספק בעבורכם את הדגים הטריים והאיכותיים ביותר.

משלוח דגים עד הבית – טריות ואיכות שאין לה תחליף

אורח החיים העמוס שלנו מונע מאנשים רבים ללכת בעצמם אל חנויות הדגים, להתייעץ עם המוכר ולהחזיר את השלל במו ידיהם הביתה. אך אל דאגה! גם במידה ואתם לא מצליחים להגיע אל החנות, עדיין תוכלו ליהנות משירותי משלוח דגים עד הבית אשר יספק את כל מה שבחרתם בצורה המהירה והבטוחה ביותר.

בשעה שמדובר על אוכל, ודגים בפרט, הרי שאופן הטיפול בהם חייב להיות מקצועי ומיומן, זאת הן בעת הניקוי, הפילוט ואפילו המשלוח. על כן חשוב יהיה לוודא כי אתם אכן בוחרים בחנות מנוסה ומיומנת אשר תדאג לכל הסידורים הרלוונטיים שיבטיחו את הגעתם של הדגים לביתכם במהירות ומבלי שהם ייפגעו או יתקלקלו. אל תהססו ושאלו אודות תהליך האריזה והטיפול בדג, כמו גם התנאים בהם הוא נשלח אליכם.

משלוח דגים עד הבית – דגים טריים? לא בסופר

רבים בוחרים בלית ברירה לרכוש דגים טריים מהסופרמרקט, אך בפועל הם לרוב זוכים בדגים עייפים שעברו מסע מפרך. חלקם הוקפאו והופשרו, בעוד אחרים ישבו במשך לילות ארוכים צמודים לשקית קרח. את רכישתם של הדגים הטריים והאיכותיים באמת, מוטב יהיה לעשות בחנות דגים מקצועית ובעלת ניסיון כמו "דגי הקיבוצים". אנו שמחים לעמוד לרשותכם ולספק מגוון עשיר של דגים איכותיים, עסיסיים וטעימים במיוחד שמחכים רק לכם.

להזמנת דגים אלכם הביתה

הגעתם למקום הכי נכון בחיפה לקנות דגים טרים

הזמינו עכשיו דגים קפואים או טרים כל יום


שיווק וקידום עסקים באינטרנט שיווק וקידום עסקים באינטרנט